Bijušā Pitraga zivju ceha, kas tagad plašāk pazīstams kā “Pitraga pietura”, jaunie saimnieki ir sarūpējuši vasaras saulgriežu koncertu, kas notiks 22. jūnijā pulksten 20.00 (kafejnīca būs atvērta no sešiem). Kā informē rīkotāji, “koncerts vedīs klausītājus pa vairākām pieturām – no plašajiem koridoriem un kūpinātavas dūmvadiem līdz romantiskajam malkas šķūnim un pagalma liepām. Katrā vietā skanēs cita noskaņa, ko veidos mūziķu improvizācija un telpas īpašā atmosfēra.”

Koncerta afiša. Foto: publicitātes attēls
Izdziedāt lībiešu un latviešu dziesmas – arī jaunradītus skaņdarbus – ir aicināti mūziķi, kurus vieno saikne ar Lībiešu krastu un vēlme godināt šo vietu un tās cilvēkus un tradīcijas. Starp viņiem Marija Bērziņa un Līvu savienības vadītājs Ģirts Gailītis, Elīna Ose, Laura Šmideberga, Maija Ušča, Ēriks Zeps un citi. Vakara noslēgumā ikvienam būs iespēja kopīgi svinēt vasaras saulgriežus.
Koncerta norises vieta ir Kolkas pagasta Pitraga ciema Kukšupītes. Ieeja tajā par ziedojumiem.


