14. februārī mūžībā devusies gleznotāja un pedagoģe Lilita Līce (16.05.1948.–14.02.2022.). Mākslinieces daiļradē nozīmīga loma bija lībiešu tradīciju kopšanai un darbībai lībiešu mākslinieku kopā.
Lilita Līce bija Latvijā pazīstama akvareliste, kura nāk no Vidzemes lībiešu Kariņu dzimtas. Dzimusi Rīgā, pamatskolu beigusi Salacgrīvā. Mākslas izglītību apguvusi Rīgas lietišķās mākslas vidusskolas ādas mākslinieciskās apdares nodaļā, ko beigusi 1968. gadā, un Latvijas Mākslas akadēmijas interjera nodaļā, diplomu iegūstot 1973. gadā. 1998. ieguvusi mākslas maģistres grādu. Ilgus gadus Lilita Līce strādāja par mākslas pedagoģi Rīgas galdniecības koledžā. Kopš 1984. gada viņa bija Latvijas Mākslinieku savienības biedre.
Izstādēs Lilita piedalījās kopš 1976. gada, aktīvi rīkoja personālizstādes – notikušas vairāk nekā desmit: Rīgā, Ainažos, Salacgrīvā, Limbažos u. c. Latvijas pilsētās. Darbojusies arī starptautiskajos akvareļglezniecības plenēros Latvijā un ārzemēs, bija visu izstāžu “Līvõd kuņšt” dalībniece. Kopā ar I. Buntiku un B. Dambergu piedalījusies lībiešu mākslinieku grupas izstādē Turaidā (1997). Piejūras gaisotne atspoguļojas daudzos Lilitas darbos, viņas mākslā jaušams no senčiem mantots pamatīgums un dabas izjūta. Pēdējā laikā māksliniece aizrautīgi darbojās datorgrafikā.
Lilitas Līces darbi atrodas Latvijas mākslas fonda galerijā, Tretjakova galerijā Maskavā un privātkolekcijās Ziemeļvalstīs, Kanādā, ASV, Austrālijā, Vācijā un Francijā. Lilitas darbi atrodas arī ne viena vien lībiešu izcelsmes mākslas mīļotāja dzīvoklī, un par to viņai mūžīgs paldies.